Pomoc i często zadawane pytania

Wpisz swoje pytanie aby sprawdzić czy już mamy na nie odpowiedź

Portal Atrakcje.pl
Jak działa wyszukiwarka ofert?

W celu odnalezienia swojej wymarzonej oferty, skorzystaj z rozbudowanej wyszukiwarki serwisu, która pomoże Ci w łatwy sposób wyfiltrować interesujące Cię udogodnienia.

Wyszukiwarka zawiera trzy pola do wyboru:

  • „gdzie” – to pole, pozwala na wyszukanie miejsca i ofert, które będą się znajdować w danej lokalizacji
  • „co” – tutaj, możesz wpisać konkretną nazwę oferty, uściślając również kategorię „atrakcje” lub „wydarzenia”
  • „kiedy” – w tym miejscu, możesz podać dokładną datę, dla której chcesz uzyskać wyniki wyszukiwania.

Aby pomóc Ci w podjęciu trafnej decyzji, przygotowaliśmy listę filtrów, dzięki którym możesz przeglądać tylko te oferty, które będą zawierały interesujące Cię kryteria.

Przed dokonaniem rezerwacji, zapoznaj się ze szczegółowym opisem oferty, sprawdź dostępne terminy, przejrzyj opinie, a także poznaj Organizatora danej oferty.

Czym jest portal Atrakcje.pl

Atrakcje.pl to system oparty na wzajemnym współdziałaniu.

Organizatorzy i Użytkownicy po założeniu darmowego konta, mają możliwość dodawania i wyszukiwania unikalnych ofert. Każdy z Organizatorów i Użytkowników posiada własne, spersonalizowane profile, które pomagają w lepszym poznaniu się wzajemnie przed dokonaniem rezerwacji.

Atrakcje.pl to portal, który posiada niezliczoną ilość różnorodnych ofert. Znajdziesz tutaj mnóstwo różnego rodzaju atrakcji, wydarzeń, restauracji i innych usług oferowanych przez naszych użytkowników.

Serwis dba o bezpieczeństwo i jakość zawartości serwisu, dlatego dysponujemy bezpiecznym system płatności, a także weryfikujemy profile i oferty, wszystko po to, abyś mógł bez obaw korzystać z portalu Atrakcje.pl.

Niezależnie od tego czy poszukujesz ciekawej oferty czy chcesz ją zaoferować - jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Pomożemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a także podpowiemy jak poruszać się po systemie.

Nie znalazłeś odpowiedzi
na swoje pytanie?

Zadaj pytanie w dziale pomocy technicznej.

Zadaj pytanie
Wybierz tematykę Twojego pytania:
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać