Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Nordic Talking Festival - czwarta edycja

Nordic walking

Opis

NORDIC TALKING FESTIVAL ODBĘDZIE SIĘ JUŻ PO RAZ CZWARTY! ???????? ???????? ???????? ???????? ???????? ???????? ???????? ????????
Drodzy Miłośnicy Północy, zapraszamy Was na dwa dni skandynawskiego święta!
????️ KIEDY i GDZIE?
29-30 maja 2021, ONLINE
???? CO i KTO?
Nordic Talking Festival to forum wymiany myśli, wspólnych wartości i kontaktów. Współtworzą go ludzie, których łączą wspólne zainteresowania i miłość do dalekiej Północy. Zaproszeni goście to popularni twórcy internetowi, nordyccy artyści, pisarze, ludzie ze świata nauki oraz ciekawe osobistości „północnego świata”. Poprowadzą prelekcje, warsztaty, wezmą udział w panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach autorskich.
???? ORGANIZATORZY:
Trolltunga - kursy norweskiego
Dalarna - kursy szwedzkiego
Nadbałtyckie Centrum Kultury
Fundacja Art of Freedom
❤️ MYŚL PRZEWODNIA
Kraje nordyckie od wielu lat zajmują najwyższe miejsca w światowych rankingach badających poziom szczęścia i zadowolenia ich mieszkańców. Czerpiąc z tego dorobku, tematem przewodnim tegorocznej edycji festiwalu jest zdrowie psychiczne oraz nordyckie sposoby na wzmacnianie dobrego samopoczucia oraz ogólnego dobrostanu. Mamy nadzieję, że tematyka tegorocznych wystąpień przypadnie Wam do gustu.
???? WIĘCEJ ATRAKCJI
Nie zabraknie również akcentów językowych oraz kreatywnych. Jak co roku będziecie mogli wziąć udział w warsztatach wszystkich języków nordyckich, a także wypróbować swoich umiejętności w ramach kawiarenek językowych.
Dodatkowo przygotowaliśmy dla was warsztaty, które pozwolą skoncentrować się na obecnej chwili, zyskać harmonię poprzez kontakt z naturą i przepędzić codzienny stres! To ważne dla naszego dobrego samopoczucia. Zgadzacie się?
Dla miłośników wszelkich form sztuki mamy dobrą wiadomość! Nie zabraknie także części artystycznej zarówno w pierwszy, jak i drugi dzień festiwalu. Szykujemy coś naprawdę specjalnego!
Cieszymy się na kolejne spotkanie Miłośników Północy! ????
www.nordic-talking.pl

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Szczegółowe informacje na temat miejsca spotkania lub realizacji:

Brak informacji o lokalizacji

Data ostatniej aktualizacji: 11.05.2021, 13:57

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Nordic Talking Festival - czwarta edycja
Nordic walking
Data:
29-30.05.2021
Wstęp:
wolny
Wydarzenie obejrzało już 98 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać